Po dłuższym okresie przygotowań (i przekonywaniu marudzącego armka) wypowiedzieliśmy wraz z Santanem i Armkiem wojnę starej stronie. O dziwo obeszło się bez większych komplikacji, a dzięki pomocy Kamila i Raya (szczególnie pomocne okazały się jego uwagi odnośnie grafik D:) uwinęliśmy się naprawdę szybko, za co chcę Wam serdecznie podziękować. Więc… witamy Was na zupełnie nowym (wizualnie, mentalność śmieszków poza kontrolą pozostała .-.) Helu!

Strona jest już gotowa do użytkowania, jednakże nie byliśmy w stanie w tak krótkim czasie zaktualizować stron do wszystkich projektów i postawić readera. Dlatego też przez najbliższy tydzień spodziewajcie się wprowadzania drobnych zmian na stronce i uploadowania brakujących rozdziałów. Ponadto przez kod spaghetti starej stronki zmuszeni byliśmy postawić wszystko od nowa, co poskutkowało skasowaniem wszystkich kont, za co przepraszamy.

Teraz kilka słów o tym jak będzie działać strona w przyszłości. Zmieniliśmy nieco system wydawania rozdziałów. Od dziś rozdziały będą pojawiały się na stronie kiedy tylko będą gotowe do wydania. Oznacza to, że możecie spodziewać się aktualizacji czasami codziennie, czasami kilka razy dziennie, a czasami raz w tygodniu, zależnie od tego jak wielki będzie zapał ekipy do pracy. Co do samych aktualek,  będą miały teraz formę podsumowań i ogłoszeń parafialnych, wrzucane będą regularnie co dwa tygodnie w poniedziałki, czyli akurat w tej kwestii nic się nie zmieni.

Jeśli macie jakieś uwagi co do aktualnej strony to prosimy o kontat:
mailowy: helheim.skanlacje@gmail.com
lub GG: 45778295 (Armek), 47944250 (Sheyr), 10810758 (Santan)

I to chyba tyle jeśli o ogłoszenia, życzymy miłego dnia :>

Aaaa, i meme na dziś:
„Armek, chodźmy zrobić stronę!”
caca66fcf5686b5dbe53d7ed889bdbb211d54c52_hq