Zastanawialiście się może dlaczego ostatnio jest tak mało mang/webtoonów, które tłumaczy Santan? I tak wiem, że nie. Pewnie nawet nie wiecie, że ktoś taki jak Santan jest w tej grupie. W ogóle znacie jakieś nicki tych randomków z helheimu? Ja bynajmniej nie.
BTW, dopadł mnie kryzys twórczy…

No ni cholery nie mogę zacząć tłumaczyć. Ilekroć zaczynam tłumaczenie jakiegoś projektu, tak po paru minutach nagle zapominam języka i muszę googlować co drugie słowo w słowniku. Ze mną jest już chyba źle. Początkowo chciałem zwalić winę na Sheyra, że za mało rozdziałów edytuje. Co prawda po części jest to jego wina, bo za mało edytuje, ale co poradzić, trzeba człowieka zrozumieć, w końcu zapier*ala po dziesięć godzin dziennie.

Lecz po dłuższym zastanowieniu wiem na kogo zwalić winę. Na resztę edytorów z helheimu, bo to oni się opierdzielają! Ostatnio odnoszę wrażenie, że tę grupę tworzy kilka osób. Ciągle powtarzające się nicki, to: Santan(<- to ja), Sheyr(<- zaczął ćwiczyć xD), Armek(<-domniemany król helheimu), Eqeminiv(<-on robi napisy do animców i chałwa mu za to), przelotnie pojawiają się nicki Kamilos9117 i Animx11. Więcej nicków nie pamiętam, a zapomniani niech się przypomną.

A jeśli chodzi o mój kryzys twórczy… nie chce mi się.

A teraz podsumowanie ostatnich dwóch tygodni, w którym nie ma ani MANG (a jednak są ;_;), ani LIGHT NOVELEK, ani ONESHOTÓW i to ma być grupa skanlacyjna?:

 

Anime:

Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak Academy: Despair Arc #9-10
Danganronpa 3: The End of Hope’s Peak Academy: Future Arc #9-10

Light Novel: BRAK 

Manga: 

Ichiban Ushiro no Daimaou #28
Sayonara Zetsubou Sensei #25

Webtoony:

Brawling Go #3, #4 
Greatest Outcast #33, #34
House of Dolls #18-#20

Nineteen #4
Revival Man #2 

Oneshoty: BRAK 

To już wszystkie bajki. Żegnam się.
– Santan