No hej,
jestem wielkim fanem tytułu Shinsekai Yori – jego świat, cała fabuła i w większości postaci trafiły w moje gusta idealnie. A co to ma do tego wpisu? Ano Made in Abyss z kończącego się już powoli sezonu letniego świat ma nieco podobny. Sam zarys fabuły też wydaje mi się bardzo dobry, a bohaterka choć nieco nadto wybuchowa nie jest irytująca – ba, da się ją lubić, podobnie jak jej kompana i autentycznie o to duo można się martwić, ale to już wybiegam w kolejne odcinki, w których oj, dzieje się wiele.

Niech nie zwiedzie was kreska utrzymana w chibi-podobnym stylu. Myślę, że można tu mówić o przypadku podobnym do Madoki, aczkolwiek nie jest tak drastycznie jak w anime od Shafta.

Zapraszam do oglądania tego anime, bo nie wydaje się znacząco docenione, a jeśli podobają wam się napisy to please click like&subscribe cieszy mnie to. Jeśli nie, to nie cieszy mnie to tak bardzo, ale chętnie usłyszę powody.

Napisy postaram się w miarę szybko robić – aktualnie jest 10 odcinków, pozostały 3. Być może zdążę nadgonić.

Ach, synchro jak i tłumaczenie jest do HorribleSubs – nie sprawdzałem czy do innych też pasują.
Napisy będą też na animesub.info. Właściwie dlatego postanowiłem robić tę serię, bo na wspomnianym serwisie nikt nie wrzucił do tej pory napisów.

Pobierz napisy w formacie .ass
Strona projektu

Życzę miłego seansu,
Eqeminiv.